Jdi na obsah Jdi na menu
 Planety v našem nativním horoskopu (vytvořený dle dne, času a místa narození) vytváří automaticky určité vztahy k planetám horoskopu  jiného člověka.

A tak hvězdy svým způsobem dávají tendence v tom, zda-li nám bude druhý člověk sympatický či naopak mezi námi vznikne spíše nějaký problém, avšak vždy je třeba vzít v úvahu, že každý vztah se mění s tím, jak se i planety na obloze neustále pohybují, a také spolu s vývojem  osobnosti člověka.

Často až setkání s jiným člověkem v nás probudí určité doposud skryté aspekty naší duše, o jejichž existenci jsme předtím netušili. ...Někdo v nás může probouzet lásku, zatímco jiný zlost či agresivitu, atakpod.

Některé vztahy mohou být karmické, zatímco jiné vznikají na základě vibrací naší duše. Často platí, že vztah vytváří lidé, kteří jsou si v něčem podobní, anebo naopak se krásně doplňují.

Z horoskopu vztahu se dá vyčíst např.:

- fyzická přitažlivost (pozitivní či "destruktivní")

- spříznění duší (anebo nesoulad duší, někdy i spřízněné duše mohou být "ve sporu", a to kvůli vnějšímu projevu ega)

- vzájemná láska, city (horoskop nám odkrývá tajemství lásky a citového pouta, které může být i skryté - na úrovni duše, někdy zůstává i "potlačené" egem a nevyjádřené)

- harmonie na úrovni osobnosti (anebo tendence k vzájemnému nepochopení jeden druhého)

- porozumění na mentální rovině, s kým si dobře popovídáme (anebo se vůbec nedomluvíme, naše "jazyky" se rozchází nebo jsou ve sporu)

- duchovní spřízněnost

- karmické pouto (často spojuje dva lidi k sobě nejprve skrze pozitivní emoce, které se později mohou přetvářet ve vzájemnou destrukci, neboť "karmická nedořešená témata" z minulých životů si žádají rozřešení a "ukončení")

- karmicky dané tendence podporovat jeden druhého (anebo "ničit" v případě, kdy vítězí "ego" nad duší) v jakékoli oblasti života - př. finanční, zdravotní, profesionální, vztahové, atd.

- vzájemná inspirace, podpora a motivace ve vztahu (anebo absolutní nepochopení hodnot druhého člověka, soupeření, znehodnocování jeden druhého)

- čas změn ve vztahu (buď nutnost posunout vztah na jinou úroveň, anebo ukončení)

- horoskop také ukazuje, kdo je či není vhodný "adept" na partnerský vztah, člena naší rodiny (i ve smyslu "duchovní" rodiny, tedy jedná se o nepokrevní spojení), na roli našeho lékaře či léčitele, kolegy, zaměstnance, zaměstnavatele, přítele, sponzora, atd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Kontakt

Astroložka IRENA NEVRLÁ


775 999 076, skype: Irena Nevrlá

irnev@seznam.cz

zajímá vás astrologie?

hledáte rady ve hvězdách, pokud máte nějaké nejasnosti ohledně svého života? (práce, vztahy,...)

Mail list
Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Statistiky

Online: 1
Celkem: 100026
Měsíc: 1171
Den: 43